Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle 24/7 drive

Zmiana 1todrive w 24/7 drive. Lider w branży zatrudniania kierowców zagranicznych i jego rebranding.

Data publikacji 27 września 2022

24/7 drive, czyli były 1todrive i 24/7, zajmuje się długoterminowym zatrudnieniem kierowców i pracowników z branży logistycznej na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie firm owocuje budowaniem i utrzymywaniem szerokiej sieci profesjonalistów i pracodawców zarówno w Polsce, jak i całej Europie Zachodniej. 

Rozwój i umocnienie 24/7 drive. 

Międzynarodowe marki, łączące w sobie profesjonalizm i jakość, postanowiły funkcjonować pod jedną nazwą. 1todrive, czyli firma poszukująca kierowców do pracy na terenie całej Europy, oraz 24/7, która zrzesza pracodawców poszukujących pracowników do działu Transportu i Logistyki, to od teraz jedno – 24/7 drive. 

Proces transformacji w 24/7 drive ma na celu otwieranie się na nowe wyzwania wiążące się z byciem liderem na rynku zatrudnienia kierowców i pracowników logistyki. 

Nowa identyfikacja wizualna marki łączy się z nową strategią, opartą na teraźniejszych potrzebach rynku i konsumentów. Rebranding 24/7 drive dodaje mu właściwości, które z biegiem czasu i funkcjonowania 1todrive i 24/7, stały się potrzebą, zarówno pracowników jak i pracodawców. 

Nowa nazwa i logo jest nie tylko zmianą wizualną, ale także odzwierciedleniem przemian i wprowadzania nowych wartości do firm przez ostatnie lata. 24/7 drive jest zwieńczeniem działań i konkretnych zmian zachodzących w przedsiębiorstwach, które w pierwszej kolejności stawiają na ludzi i ich rozwój. 

Na pierwszym miejscu profesjonalizm. 

Celem 24/7 drive jest bycie jak najlepszym pracodawcą, a zarówno partnerem, któremu można zaufać. W przeciągu wielu lat ciągłego rozwoju firmy, zbudowali sieć profesjonalnych pracowników na terenie całej Europy, a swoje biura rekrutacyjne posiadają w Polsce, Litwie i Rumunii. 

24/7 drive przykłada jeszcze większą wagę niż dotychczas do profesjonalizmu oferowanych usług. Proces rekrutacji, oraz dopasowania kierowcy i firmy, jest przeprowadzany w fachowy sposób, dzięki czemu wszyscy zaangażowani w proces mają pewność umiejętności i kompetentności.

Oferta 24/7 drive jest skierowana również do przedsiębiorców, tak aby pomóc im w znalezieniu odpowiednich pracowników z branży Transportu i Logistyki. Dzięki wydelegowaniu obowiązków, zyskują oni pewność profesjonalnej rekrutacji i utrzymywania kontroli nad dokumentami, wynagrodzeniem i kwestiami zdrowotnymi zatrudnionych osób. 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami 24/7 drive, wejdź na ich stronę:

https://www.247drive.pl/.

Dobre warunki zatrudnienia i proces rekrutacyjny w 24/7 drive. 

24/7 drive skupia się na kierowcach, ale również na poszukiwaniu pracowników logistyki, którzy wesprą swojego pracodawcę i dostarczą mu najlepszych efektów. 

Kierując się ideą jak najlepszych relacji, 24/7 drive pomaga zatrudnionym osobom w znalezieniu odpowiedniego mieszkania w pobliżu miejsca ich pracy i uzyskania niezbędnych dokumentów oraz ubezpieczenia. Imprezy integracyjne, które organizuje firma, tworzą między pracownikami więź, która jest niezwykle ważna podczas pracy poza granicami kraju. 

Proces rekrutacyjny w 24/7 drive jest niezwykle elastyczny, dzięki czemu można aplikować m.in. za pośrednictwem ich strony internetowej, profili w mediach społecznościowych i adresu e-mail. 

24/7 drive to lider w branży poszukiwania i zatrudniania kierowców, który łączy potrzeby pracowników i pracodawców, dzięki czemu współpraca między nimi przebiega bezproblemowo. 

Aktualne oferty pracy 24/7 drive, znajdziesz na stronie: 

https://www.247drive.pl/oferty-pracy.

Notka prasowa

potrzebna licencja transportowa

Redakcja tradetrans.pl

Nasi redaktorzy na naszej stronie to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się dzieleniem się wiedzą i inspiracją na tematy związane z transportem, motoryzacją, biznesem i stylem życia. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?