tradetrans.pl

tradetrans.pl – transport, motoryzacja, biznes, lifestyle

Lifestyle

Sklep z produktami z Europy Zachodniej – czy warto go założyć?

Wśród najchętniej wybieranych i najwyżej ocenianych produktów chemii gospodarczej i kosmetyków znajdziemy przede wszystkim takie, które są produkowane w krajach Europy Zachodniej. Konsumenci najczęściej decydują się na zakup właśnie tych produktów, dlatego chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej jakości chemii zagranicznej, zacznij sprzedawać je w swoim sklepie!

Dlaczego warto założyć sklep z produktami z Europy Zachodniej?

Świetna jakość zachodnioeuropejskich produktów chemii gospodarczej i kosmetyków to główny powód dla którego są one chętnie wybierane. Dokładnie dopracowywane składy i zaawansowane techniki produkcji chemii przez zagraniczne firmy od lat dają gwarancję zadowolenia konsumentów. Do tego szeroka gama zapachów, konsystencji i właściwości specyfików przeznaczonych do konkretnych wymagań sprawia, że te produkty zawsze znikają ze sklepowych półek.

Chemia zachodnioeuropejska – jakie to produkty?

W swoich ofertach dystrybutor chemii i kosmetyków , taki jak EDG (Europe Distribution Group) oferuje naprawdę wiele środków pochodzących z Europy Zachodniej. Wśród nich są takie marki jak:

  • Vizir, Persil, Ariel, Lenor, Softlan, Dash (środki piorące);
  • WC Meister, Cif, Buzzy, Herr Klee, GlanzMeister (środki czystości);
  • Fairy, Finish, Dreft (środki do zmywarek);
  • Felce Azzurra, Glade, Freeze Breeze (odświeżacze powietrza).

To dobrze znane marki, z których produktów większa część konsumentów korzysta na co dzień.

Produkty z Europy Zachodniej w Twoim sklepie

Decydując się na sprzedaż chemii zagranicznej, najlepiej będzie zaopatrzyć się w towar od dystrybutorów i hurtowników, którzy specjalizują się w importowaniu oryginalnych produktów. Doświadczony hurtownik doskonale zna potrzeby konsumentów zza granicy, dlatego będzie w stanie dostarczyć nam jedynie sprawdzone produkty, które spełnią wymagania polskich klientów. Sklep z zagraniczną chemią będzie dla nas opłacalny jedynie, gdy z naszych sklepowych półek będą znikać oryginalne produkty, a klienci do nas wracać.

Kosmetyki - hurtownia online Europe Distribution Group

Hurtownia kosmetyków z Europy Zachodniej

Kiedy już znajdziemy interesującego nas hurtownika, sprawdźmy, czy jego oferta jest różnorodna i czy towar jest dostarczany terminowo. To najważniejsze warunki do spełnienia, ponieważ bez tego nie dostarczymy naszym klientom dobrych produktów na czas. Dobry sklep powinien wzbudzać zaufanie u klientów i przyciągać ich atrakcyjnym asortymentem. Sklep z zagraniczną chemią będzie dla nas opłacalny jedynie, gdy z naszych sklepowych półek będą znikać oryginalne produkty, a klienci do nas wracać. Warto sprawdzić, czy w ofercie hurtowników i dystrybutorów jest możliwość złożenia zamówienia online i darmowa dostawa.