Strona główna
Motoryzacja
Tutaj jesteś
Motoryzacja Korzyści z wynajmu długoterminowego autobusu

Korzyści z wynajmu długoterminowego autobusu

Data publikacji 6 kwietnia 2022


Wynajem autobusu jest jedną z opcji finansowania, jaką oferuje firma MAN Financial Services. Wynajem długoterminowy jest rozwiązaniem praktycznym i dobrą alternatywą dla kupna nowego autobusu. Z tej opcji mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. W krajach zachodnich ta opcja finansowania jest niezwykle popularna. W Polsce w każdym rokiem zyskuje na popularności i ciągle się rozwija.

Wynajem długoterminowy – podstawowe informacje

     Głównym założeniem, z jakim powstała idea wynajmu długoterminowego jest to, by klient oprócz tankowania nie martwił się niczym. Dlatego też wybierając taką opcję finansowania należy sprawdzić, czy w opłacanej racie zawarte są wszelkie elementy użytkowania autobusu, tak by klient nie musiał martwić się o dodatkowe koszty związane z wymianą opon, ubezpieczeniem, czy przeglądem.

Decydując się na wynajem należy dokładnie sprawdzić, czy w racie znajdują się następujące elementy:

• pełne ubezpieczenie,

• drugi komplet opon wraz z wymianą,

• pomoc opiekuna,

• autobus zastępczy w przypadku awarii.

     Warto też wspomnieć, iż wynajem długoterminowy charakteryzuje się rocznym limitem kilometrów. W momencie ustalania umowy wynajmu klient sam ustala limit kilometrów i od niego zależy wysokość raty. Ciekawostką jest to, iż w opcji wynajmu można wybrać nawet pojazdy klasy premium, bez dodatkowych kosztów.

Czy stać mnie na wynajem długoterminowy?

     Rata wynajmu długoterminowego jest porównywalna z ratą kredytu i obciąża tak samo budżet. By wiedzieć, czy można pokusić się o taką opcję finansowania, należy zestawić ze sobą osiągane dochody z wydatkami miesięcznymi.

    

 Wynajem długoterminowy jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą użytkować nowoczesne autobusy, a nie posiadają wolnej gotówki, by kupić je z własnych środków. MAN FS jest firmą, która oferuje bardzo dobre warunki finansowania, w tym wynajem – sprawdź na: https://manfs.pl/finansowanie/autobusy/wynajem-dlugoterminowy.html

    

 Niestety zakup nowoczesnego autobusu jest dla większości firm nieosiągalny za gotówkę. Trzeba więc szukać rozwiązań takich, by móc użytkować nowoczesny pojazd bez posiadania dużej ilości gotówki.

Wynajem autobusu z MAN FS to naprawdę niska rata dostosowana do budżetu każdej firmy. Usługi finansowania to pełen pakiet usług w jednej racie. W wysokość raty są bowiem wliczone także: ubezpieczenie, koszt rejestracji, gwarancja, podatek drogowy i opieka serwisowa. Korzystając z wynajmu długotrwałego autobusu nie trzeba martwić się o ukryte koszty i można spać spokojnie.

    

 Wynajem pojazdu jest rozwiązaniem, dzięki któremu nie następuje zamrażanie środków finansowych i spokojnie można je inwestować w dotychczasowy rozwój przedsiębiorstwa. Środki, którymi dysponuje firma mogą być z łatwością przeznaczone na inny cel, a wszelkie wydatki związane z wynajmem są znane przy podpisywaniu umowy, więc nie należy obawiać się ukrytych kosztów.

     

Taka forma finansowania jest także idealna dla firm dopiero rozpoczynających swoją działalność, które nie posiadają dużej gotówki, aby się rozwijać muszą mieć flotę pojazdów. Mimo tego, że nie jest się właścicielem autobusu, to czerpie się z niego zyski i rozwija się działalność. 

     

     Podsumowując, wynajmowanie autobusu to dobre rozwiązanie dla firm oczekujących kompleksowej obsługi, które nie chcą inwestować środków finansowych na zakup pojazdu.

potrzebna licencja transportowa

Redakcja tradetrans.pl

Nasi redaktorzy na naszej stronie to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się dzieleniem się wiedzą i inspiracją na tematy związane z transportem, motoryzacją, biznesem i stylem życia. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?